Laptopy Dell Latitude 5521 to przenośne komputery o charakterystyce pracy zogniskowanej na zadania biurowe

15-calowy Dell Latitude 5521 Idealny laptop do biura

Laptopy Dell Latitude 5521 to przenośne komputery o charakterystyce pracy zogniskowanej na zadania biurowe. Wyróżniająca urządzenie jakość wykonania oraz wysoka wydajność doskonale wpasowuje się w architekturę nowoczesnego laptopa do pracy. Całość natomiast odznacza się dużą estetyką charakterystyczną dla tego segmentu urządzeń.

Laptopy Dell Latitude 5521 do wymagających zadań biznesowych

Laptopy Dell Latitude 5521 to przenośne komputery o charakterystyce pracy zogniskowanej na zadania biuroweModele Dell Latitude to cieszące się uznaniem przenośne komputery nastawione na wydajną pracę o mobilnym charakterze. Latitude 5521 to kolejna odsłona popularnej serii, w której producent oddaje w ręce użytkowników szereg usprawnień. Wśród nich, oprócz najnowszych rozwiązań w zakresie podzespołów, znalazły się takie innowacje. Należy do nich m.in. system sztucznej inteligencji wpływający na zarządzanie wydajnością poszczególnych aplikacji, a także wydłużeniu czasu pracy na baterii.

Laptop biznesowy z procesorami Intel Core 11. Generacji

Urządzenie pod elegancką obudową, do której wykonania wykorzystano bioplastik oraz odzyskane włókno węglowe, skrywa najnowsze podzespoły. Należą do nich procesory Intel Core 11. Generacji pozwalające na wydajną pracę przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

Co oferuje Dell Latitude 5521?

Laptopy Dell Latitude 5521 oprócz zoptymalizowanych pod kątem mobilnej pracy biurowej procesorów, na swoim pokładzie mają także adekwatne do charakterystyki notebooka układy GPU. Tutaj znaleźć możemy m.in. takie rozwiązania jak NVIDIA GeForce MX450. 15-calowy przenośny komputer może także pochwalić się obsługą:

  • do 64 GB RAM
  • SSD M.2 NVMe
  • Wi-Fi 6E.

15-calowy laptop Dell Latitude do biura

Ukierunkowany na pracę biurową komputer Dell Latitude 5521 odnajdzie się w sytuacjach, gdzie potrzeba dynamicznych rozwiązań. Model ten, dzięki zaimplementowanym technologicznym nowościom bez problemu wkomponuje się w codzienny rytm pracy zarówno przy biurku, jak i poza nim.