Zamierzacie w najbliższym czasie kupić dla siebie taki właśnie notebook, jak Fujitsu LifeBook U748?

Czy Fujitsu LifeBook U748 to dobry wybór?

Zamierzacie w najbliższym czasie kupić dla siebie taki właśnie notebook, jak Fujitsu LifeBook U748 (http://www.mobilecomputing.pl/fujitsu-lifebook-u748-solidny-towarzysz-w-pracy-biurowej/)? Targają Wami jednak pewne wątpliwości związane z tym tematem? Finalnie bowiem nie do końca wiecie czy zdecydować się na takie rozwiązanie czy poszukać czegoś innego? Jeśli tak, to warto przeczytać dzisiejszy artykuł. Znajdziecie tam charakterystyczne cechy notebooków, które pochodzą właśnie od tego producenta.

Dlaczego ludzie kupują Fujitsu LifeBook U748?

Zamierzacie w najbliższym czasie kupić dla siebie taki właśnie notebook, jak Fujitsu LifeBook U748?
Autor zdjęcia: pixabay.com

Trzeba podkreślić, że Polacy zwracają uwagę na rozmaite kwestie. Bez wątpienia dobry notebook biznesowy powinien mieć kompaktowe rozmiary. Dzięki temu będzie można z nim na przykład swobodnie przemieszczać się po mieście czy podróżować pociągiem, autobusem, busem, autokarem itp. Jak to jest w tym przypadku? Warto zwrócić uwagę na fakt, że notebook – który ma 14 cali – waży tylko 1,49 kg. Jeśli zdecydujecie się na opcje z panelem dotykowym, to finalna waga wyniesie 1,65 kg – cały czas są to naprawdę bardzo dobre parametry.

Nie bez znaczenia jest fakt, że elementy tego typu są naprawdę wydajne. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że mamy tutaj do czynienia z takim procesorem, jak Intel Kaby Lake Refresh. Warto doskonale zdawać sobie sprawę, że dzięki temu praca z tego typu notebookami jest naprawdę efektywna. Na uwagę zwracają również takie parametry, jak do 32 gigabajtów pamięci RAM czy dysk M.2. Klienci mogą również zdecydować się opcjonalnie na modem LTE. Jeśli będziecie korzystać z komputerów tego typu w biurze, to macie również szansę rozbudować je za pomocą specjalnej stacji dokującej. Dodatkowo można liczyć także na bardzo efektowny design. Wydaje się zatem, że zakup takiego notebooka nie będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto.