Fujitsu LifeBook U758 nie został stworzony z myślą tylko o jednej grupie użytkowników laptopów

Fujitsu LifeBook U758, czyli wydajność dla gracza i biznesmena

Rynek komputerowy zmienia się szybciej niż chyba jakikolwiek inny. Jeszcze kilkanaście lat temu sprzęty wymienialiśmy raz na kilkadziesiąt miesięcy, ponieważ technologia nie uciekała do przyszłości. Dzisiaj, jeśli chcemy spokojnie grać w najnowsze produkcje oraz wydajnie pracować, potrzebujemy częściej nowego laptopa. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest Fujitsu LifeBook U758, który pozwoli na niemal dowolną konfigurację przez użytkownika.

Dlaczego właśnie on?

Fujitsu LifeBook U758 nie został stworzony z myślą tylko o jednej grupie użytkowników laptopów
Autor zdjęcia: pixabay.com

Fujitsu LifeBook U758, jak całą generację tej firmy, charakteryzuje wydajność dla biznesu oraz graczy. Problemem nie jest przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce. Wykonany ze stopu aluminium i magnezu laptop jest lekki, dzięki czemu ręka użytkownika nie będzie nadwyrężona nawet po spotkaniach z partnerami biznesowymi przez cały dzień po całym mieście (waga około 1,7 kg). Z pewnością sporym atutem Fujitsu LifeBook U758 jest to, że wyposażono go w procesor Intel Kaby Lake Refresh. Cztery rdzenie, możliwość rozbudowy do 32 GB RAM i ultraszybki dysk SSD M.2 pozwolą korzystać nawet z najbardziej wymagającego oprogramowania.

Zrób to sam

Bardzo często w sklepach jesteśmy ograniczeni do określonej specyfikacji interesującego nas sprzętu. W przypadku Fujitsu LifeBook U758 sytuacja jest zupełnie inna. Łatwa rozbudowa laptopa pozwala na osiągnięcie takich parametrów, które zadowolą nas i pozwolą cieszyć się z potrzebnego oprogramowania. Ograniczenie stanowi wyłącznie 15,6 calowy ekran, choć taka przekątna z pewnością wystarczy każdemu, a większe laptopy nie gwarantowałyby tak niskiej wagi.

Dla kogo?

Fujitsu LifeBook U758 nie został stworzony z myślą tylko o jednej grupie użytkowników laptopów. Jego szeroka gama możliwości rozbudowy pozwala na stworzenie maszyny zarówno dla gracza, jak i biznesmena. Bez problemu na komputerze, nawet w podstawowej specyfikacji, ruszą produkcje naprawdę wymagające. Ekran w rozdzielczości Full HD zadowoli z kolei każdego kinomaniaka i pozwoli cieszyć się wieczorami przy najnowszych ekranizacjach Hollywood.