Nowoczesny notebook HP ZBook Studio Create przenosi biurowy świat do jednego, mobilnego urządzenia z ekranem o przekątnej 15,6-cala

HP ZBook Studio Create – laptop, który przenosi pracę kreatywną na nowy poziom

Pracujesz kreatywnie, ale praca zdalna kojarzy ci się z błędami i niedopracowaniami? Amerykańska firma HP znalazła na to skuteczne rozwiązanie. Nowoczesny notebook HP ZBook Studio Create przenosi biurowy świat do jednego, mobilnego urządzenia z ekranem o przekątnej 15,6-cala (http://notebooki.biz.pl/nowoczesny-laptop-hp-zbook-studio-create/). Notebook jest pełen profesjonalnych podzespołów, dlatego nie ulega wątpliwości, że jest to sprzęt bezawaryjny i najwyższej jakości.

Chcesz, aby jakość pracy stała na jeszcze wyższym poziomie? Wybierz HP ZBook Studio Create

Nowoczesny notebook HP ZBook Studio Create przenosi biurowy świat do jednego, mobilnego urządzenia z ekranem o przekątnej 15,6-calaHP ZBook Studio Create to urządzenie, które nie tylko przyspieszy naszą pracę, ale też da pewność, że nie będzie niedopatrzeń ani typowych dla branży kreatywnej pomyłek. Komputer jest stworzony z myślą o osobach, które zajmują się obróbką wideo, projektowaniem oraz zaawansowaną grafiką. Wszystko zamknięte jest w smukłej, aluminiowej obudowie o charakterze premium.

ZBook Create odświeży nasze doświadczenie związane z pracą poza pomieszczeniem biurowym. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX opracowana w architekturze Turinga jeszcze lepiej oddaje realizm i jakość podglądu ostatecznego renderu. W urządzeniu znajduje się procesor marki Intel z półki i9 lub Xeon. Dochodzi do tego sprytnie schowany dysk SSD o pojemności maks. 4 TB i 32 GB pamięci RAM DDR4.

Dane odczytywać będziemy z wybranego przez siebie ekranu z matrycą IPS w rozdzielczości UHD – o jasności 400 nitów z obsługą HDR lub o jasności 500 nitów z matrycą OLED. Istotne w przypadku projektantów jest pokrycie barw. Aby to zgadzało się z rzeczywistością producent do komputera dołącza oprogramowanie kalibrujące od Pantone. Uzyskamy z 100% zgodność z paletami Adobe RGB, DCI-P3 i sRGB.

Z informacji podanych przez producenta wiemy, że otrzymamy pełen pakiet zabezpieczeń od HP, USB 3.1 typu A, wejście combo audio, 2x USB-C, wejście zasilania, czytnik kart SD, HDMI 1.4b oraz slot bezpieczeństwa nano.

Biznes zdjęcie utworzone przez rawpixel.com - pl.freepik.com