Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to jedna z najwydajniejszych stacji roboczych na rynku

Jak pokonywać wyzwania z mobilnym komputerem? Lenovo ThinkPad P15 Gen 2

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to jedna z najwydajniejszych stacji roboczych na rynku (o czym więcej tutaj). Dzięki do 128 GB pamięci RAM, dużej ilości miejsca na dysku i maksymalnej rozdzielczości ekranu 3840×1620 będziesz gotowy do podjęcia każdego zadania.

Gotowa do pokonywania wyzwań stacja robocza od Lenovo

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to jedna z najwydajniejszych stacji roboczych na rynkuNajwydajniejsza mobilna stacja robocza Lenovo, ThinkPad P15 Gen 2, oferuje teraz najnowsze procesory Intela. Nowa wersja zawiera Tiger Lake firmy Intel, dobrze wyposażony w sześć lub osiem rdzeni i zwiększoną pamięć podręczną. Wysokowydajny ośmiordzeniowy procesor jest zasilany procesorem Intel Core lub Xeon 8. generacji z maksymalnie 12 wątkami.

Ciesz się wszechstronnymi doznaniami multimedialnymi Lenovo ThinkPad P15 Gen 2. Zaprojektowany z myślą o zaawansowanych użytkownikach, oferuje unikalne funkcje, takie jak grafika NVIDIA RTX zapewniająca żywe szczegóły, trzy gniazda dysków SSD M.2 i 128 GB pamięci RAM dla ultraszybkiego działania.

Zabezpieczenia systemu w ThinkPad P15 Gen 2.

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 zapewnia kompletny pakiet zabezpieczeń. Dzięki pakietowi funkcji, które obejmują ochronę systemu BIOS, osłonę kamery internetowej i czytnik linii papilarnych, ten laptop zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych. Dzięki dostępnemu otworowi blokady Kensington ten laptop jest idealny zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego.

Twoja niesamowita kariera zaczyna się od odpowiedniego laptopa. Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 jest przeznaczony dla współczesnych, pracujących profesjonalistów. Jego 9-godzinny czas pracy na baterii oznacza, że możesz pracować przez cały dzień bez konieczności podłączania. Będziesz mógł korzystać z systemu dźwiękowego Dolby Atmos, aby mieć pewność zawsze wykonując swoją najlepszą pracę.