Piętnastocalowy laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 zyskał - w stosunku do swojego starszego brata - kilka usprawnień, które czynią urządzenie jeszcze bardziej wydajne podczas pracy

Laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 z doskonałą specyfikacją

Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 to przenośny komputer osobisty (więcej), który na każdym kroku stara się podkreślić swoją wszechstronność i wysoką funkcjonalność. Świetne parametry, nowoczesne funkcje i dobrze zaprojektowana konstrukcja pozwalają mu rywalizować z konkurencyjnymi modelami. Co nowego przygotowali inżynierowie Lenovo w drugiej generacji swoich popularnych laptopów biznesowych? Jest tego sporo! 

Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 – prawdziwy tytan pracy

Piętnastocalowy laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 zyskał - w stosunku do swojego starszego brata - kilka usprawnień, które czynią urządzenie jeszcze bardziej wydajne podczas pracyPiętnastocalowy laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 zyskał – w stosunku do swojego starszego brata – kilka usprawnień, które czynią urządzenie jeszcze bardziej wydajne podczas pracy.

Wspomniana wydajność to w dużej mierze zasługa zastosowania nowoczesnych procesorów Intel Core 11. Generacji, które zostały opracowane specjalnie z myślą o pracy biznesowej.

Efektywność i energooszczędny charakter to odpowiedź firmy na współczesne standardy i oczekiwania użytkowników. 

ThinkPad T15 z grafiką NVIDIA GeForce MX450

Oprócz standardowych układów graficznych Intel Iris Xe, w nowym ThinkPadzie T15 możemy znaleźć również wydajne karty NVIDIA GeForce MX450.

W jednej chwili możemy więc przekształcić biurowy laptop w centrum rozrywki, co dodatkowo podkreśla wszechstronność urządzenia, którą wykorzystamy na co dzień.

Skuteczny pod wieloma względami

Laptop, czy też mobilna stacja robocza  Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 oferuje swoje możliwości pod wieloma względami. Począwszy od mobilnej i wytrzymałej konstrukcji, przez wydajne podzespoły, a na pojemnym akumulatorze i ulepszonym funkcjom skończywszy.

Te ostatnie to głównie funkcje chroniące dane zgromadzone przez użytkownika na laptopie. Nowy flagowiec Lenovo serii T został wyposażony w wysokiej klasy rozwiązania chroniące prywatność.

Praca w komfortowych warunkach

Lenovo ThinkPad T15 Gen 2  to także wygoda pracy gwarantowana przez m.in. jedną z najwygodniejszych klawiatur, jakie spotkać możemy na rynku laptopów biznesowych.

Reasumując, 15-calowy ThinkPad z rodziny „T” jest doskonale skrojonym komputerem, który wykorzystać możemy do wielu zadań, w tym również tych biurowych.