Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to druga generacja serii Lenovo ThinkPad T

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2: działaj jeszcze szybciej i bezpieczniej

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to druga generacja serii Lenovo ThinkPad T. Laptop został zaprojektowany z procesorami Intel Core Tiger Lake i ma wydajną kartę graficzną do pracy biurowej. Komputer jest również wyposażony w doskonały wyświetlacz Full HD IPS oraz wygodną i ergonomiczną klawiaturę i touchpad. Uzyskaj najnowszą technologię, która nadal działa płynnie. Ta potężna maszyna może być wyposażona w najnowsze procesory graficzne NVIDIA RTX.

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 – długi czas pracy na baterii i 4K

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to druga generacja serii Lenovo ThinkPad TLenovo ThinkPad T15p to trwałość, wydajność i bezpieczeństwo w jednym. Jest wyposażony w najnowszą technologię gotową do pracy w biznesie. Jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy muszą pracować w biegu przez cały czas. Stworzony z myślą o codziennych potrzebach, oferuje wydłużony czas pracy baterii do kilkunastu godzin z opcjami wyświetlaczy 4K i akcesoriów, które mogą pomóc w zwiększeniu produktywności.

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 – wyposażenie notebooka

Nowoczesny T15p Gen 2 to oszałamiający laptop, bez względu na to, jak na niego spojrzysz. Od kompaktowej i lekkiej konstrukcji po Dolby Vision HDR, czytnik kart SD 4 w 1, panel wyświetlacza UHD i wiele więcej — ta maszyna ma wszystko. Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to idealny laptop na następną podróż służbową lub dzień wolny. Do dyspozycji są porty USB-C, HDMI, Display-Port, a także najnowszy Thunderbolt 4.

Laptop ThinkPad T15p Gen 2 został stworzony z myślą o ochronie Twoich danych. Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz w nowym modelu, jest dyskretny układ TPM 2.0 z bezpiecznym oprogramowaniem wbudowanym w chipset w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Laptop zawiera również fizyczne blokady, takie jak gniazdo zabezpieczające Kensington®, które zapobiegają niepożądanemu dostępowi do komputera.