HP EliteBook 835 G8 został wyposażony w 13-calowy z matrycą LED UVWA wyposażoną w antyodblaskową funkcjonalność. Jej jasność to 250, 400 lub 1000 nitów

Nowy notebook z podzespołami AMD i UVWA: HP EliteBook 835 G8

HP EliteBook 835 G8 (o którym także tutaj: http://triocomputers.com.pl/wydajnosc-i-styl-laptop-hp-elitebook-835-g8/) to wydajny i mobilny komputer z matrycą o przekątnej 13,3 cala. Ultra-lekki notebook jest polecany dla osób przedsiębiorczych i tych, które na co dzień podejmują zaawansowane operacje z udziałem trójwymiarowych modeli, kompilowania kodu czy renderowania złożonej grafiki. Warto spojrzeć na tę propozycję, jeśli rozglądamy się za nowym modelem, który zapewni wszystko w najwyższym standardzie: procesor AMD najnowszej generacji, dysk SSD NVMe i baterię o dużej pojemności pozwalającą na pracę przez kilkanaście godzin. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją i pozostałymi elementami tej konfiguracji.

HP EliteBook 835 G8 – design stworzony z myślą o produktywności

HP EliteBook 835 G8 został wyposażony w 13-calowy z matrycą LED UVWA wyposażoną w antyodblaskową funkcjonalność. Jej jasność to 250, 400 lub 1000 nitówW produktywnym prowadzeniu biznesu kluczowe jest dobrze zorganizowane i przemyślane miejsce pracy. Możemy je stworzyć samodzielnie wyposażając się w notebook EliteBook 845 G8. Urządzenie to zostało opracowane w taki sposób, aby sprzyjać naszemu zadowoleniu w ciągu całego dnia.

Producent zadbał o to, aby laptop został wyposażony w specyfikację sprzętową pozwalającą na sprawne łączenie się z urządzeniami zewnętrznymi oraz internetem. Dlatego też w tym mobilnym komputerze znajdziemy 4 porty USB, wejście HDMI, USB 3.0, czytnik linii papilarnych i układ szyfrowania TPM. Do komunikacji wykorzystamy kamerę zintegrowaną z ekranem o rozdzielczości 720p – na podczerwień lub z dwoma mikrofonami. Łączność Wi-Fi w postaci karty Intel AX200 lub Realtek zapewnia wysoką prędkość pobierania i wysyłania danych podczas pracy przy biurku.

Potężna moc połączona z 13-calowym ekranem

HP EliteBook 835 G8 został wyposażony w 13-calowy z matrycą LED UVWA wyposażoną w antyodblaskową funkcjonalność. Jej jasność to 250, 400 lub 1000 nitów.

Sercem całego zestawu jest to, co znalazło się na płycie głównej: procesor marki AMD Ryzen 3, 5, 7, karta graficzna AMD Radeon Graphics, a także pamięć RAM od 8 do 64 GB (w dwóch kościach DDR4 3200 MHz).