Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 wzbudza zainteresowanie swoim wyglądem i możliwością wykorzystania zawiasów 360

Nowy ThinkPad X1 Yoga: 6. gen. innowacyjnego produktu od Lenovo

Potężna jednostka marki Intel na pokładzie i karta graficzna z serii Iris to podstawy, na których oparta jest specyfikacja ultrabooka Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6. Estetycznie zaprojektowana konstrukcja zamknięta jest w aluminiowej obudowie z ekranem o przekątnej 14 cali o proporcjach 16:10. Do dyspozycji użytkownika jest szeroki TouchPad, pojemna bateria, a także zgodność ze specyfikacją Intel Evo. Połączenie najnowszych komponentów przyczynia się do zwiększenia wydajności w typowych aplikacjach biurowych z pakietu Adobe czy Microsoft Office.

Specyfikacja modelu Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 wzbudza zainteresowanie swoim wyglądem i możliwością wykorzystania zawiasów 360Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 wzbudza zainteresowanie swoim wyglądem i możliwością wykorzystania zawiasów 360. To jednak nie wszystko co ma do zaoferowanie ten notebook. Wewnątrz znajduje się potężna specyfikacja, która prezentuje się w następujący sposób:

  • procesor: Intel Core i7 1165G7 (więcej),
  • karta graficzna: Intel Iris Xe Graphics,
  • pamięć operacyjna: do 32 GB LPDDR4x,
  • pamięć masowa: dysk SSD PCie 4. generacji do 2 tb,
  • porty: 2x Thunderbolt 4, 2x USB-A 3.2 Gen 1, HDMi 2.0, gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe.

Łączność Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 swoją wszechstronność zawdzięcza nowoczesnej łączności. Wykorzystamy to, co w nowoczesnych smartfonach, czyli moduł NFC, Bluetooth 5.1 i WLAN Wi-FI 6 802.11 AX charakterystyczne dla laptopów z wyższej półki cenowej. Opcjonalnie możemy poprosić o wyposażenie w WWAn 4×4 MIMO 5G, aby łączyć się z sieciami LTE najnowszej generacji.

Udogodnienia w Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6

Najważniejszym aspektem w serii biznesowej takiej jak Lenovo ThinkPad jest bezpieczeństwo. Użytkownik otrzymuje możliwość wykorzystania zabezpieczeń takich jak dTPM 2.0, przesłona kamery, gniazdo linki Kensington, moduł dTPM 2.0. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja inteligentnego włączania z użyciem linii papilarnych.