Porty, bateria i specyfikacja ThinkBooka 13x

ThinkBook 13x to najnowszy laptop od Lenovo, idealny dla mobilnych profesjonalistów poszukujących lekkiego, kompaktowego, wydajnego i innowacyjnego notebooka. Ten ultracienki laptop, wykorzystujący najnowszą technologię oszczędzania energii, ma imponującą żywotność baterii pozwalającą na pracowanie nawet przez 12 godzin. ThinkBook 13x jest również wyposażony w najnowsze procesory, które zapewniają błyskawiczne korzystanie z nowoczesnych aplikacji.

ThinkBook 13x – wygodne i ergonomiczne połączenie dla profesjonalistów

Lenovo ThinkBook 13x to piękny, ultracienki laptop z metalicznym wykończeniem wykonanym w całości z aluminium (więcej: http://www.mzcomputers.pl/lenovo-thinkbook-13x-ekran-i-podzespoly-laptopa-w-kolorze-gwiezdnej-szarosci/). To laptop, na który zasługuje twórca przyszłości. To dobry laptop dla tych, którzy chcą pracować w podróży.

Kup laptopa ThinkBook i przekonaj się, jak powinna wyglądać praca z komputerem. Dzięki całej gamie funkcji, które umożliwiają szybszą i bardziej precyzyjną pracę, a także niskoprofilowej klawiaturze, która wygodnie leży pod palcami, jedyne, o co musisz się martwić, to znalezienie miejsca, w którym ułożysz urządzenie.

Porty i bateria w ThinkBook 13x

ThinkBook 13x to laptop, który jest zawsze przy Tobie, gdziekolwiek jesteś. Dzięki wbudowanemu układowi zabezpieczającemu Trusted Platform Module (dTPM), czytnikowi linii papilarnych i osłonie kamery internetowej ThinkShutter, to urządzenie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i spokój. Wydajny procesor Intel Core i7 najnowszej generacji w połączeniu z baterią działającą do 14 godzin zapewnia, że możesz używać laptopa w dowolnym miejscu bez obaw o jego zużycie.

Można powiedzieć, że ThinkBook ma niesamowity design inspirowany seriami równoległymi. Wyświetlacz jest nie tylko funkcjonalny, ale też smukły – zastosowano wąskie ramki, rozdzielczość WXQGA, dzięki czemu zapewniona jest większa przestrzeń robocza na ekranie. Nie wspominając o liczbie portów – 3 USB-A, 1 USB-C, HDMI 2.0 i Thunderbolt 4, wszystkie te opcje sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla inżynierów i profesjonalistów poszukujących wygody.